Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • Nadace OKD předala na Colours of Ostrava granty osmi neziskovkám

  18.7.2010

  Ostrava (18. července 2010) – Návštěvníci OKD Czech stage na hudebním festivalu Colours of Ostrava zažili před koncertem kapely Visací zámek nehudební představení. Vladimír Skórka ze skupiny Vladimír Cirkus tentokrát v roli moderátora pozval na pódium zástupce osmi neziskových organizací, které získaly grant od Nadace OKD… více »

 • V nadačním stanu na Colours of Ostrava se představí neziskovky z regionu

  15.7.2010

  Ostrava (15. července 2010) – Netradiční program nabídne na letošních Colours stan Nadace OKD, jež najdete v těsné blízkosti OKD Czech stage na Černé louce. Každý den festivalu si ho pro sebe zabere některá nezisková organizace, kterou nadace dlouhodobě podporuje. Co všechno uvidíte?… více »

 • Ústav sociální péče v Hrabyni otevřel hřiště na minigolf

  14.7.2010

  HRABYNĚ (14. července 2010) – Ústav sociální péče pro tělesně postižené v Hrabyni na Opavsku dnes otevřel minigolfové hřiště, které bude sloužit přednostně vozíčkářům, ale také veřejnosti. „Je to první krok, který zapadá do celkového konceptu úpravy celého sportovního areálu v rehabilitačním centru tak, aby zdravotně postižení mohli co nejlépe a aktivně využít svůj volný čas,“ řekl ředitel zařízení Vladimír Plaček. Na výstavbu hřiště přispěla dvousettisícovým grantem Nadace OKD… více »

 • Nadace OKD rozdělila neziskovým organizacím a obcím téměř 20 milionů korun

  16.6.2010

  Ostrava (16. června 2010) – Nadace OKD podpoří i letos neziskové organizace a obce, především v moravskoslezském regionu. Správní rada nadace v úterý rozhodla o podpoře 162 projektů, mezi které rozdělí přibližně 19,5 milionu korun… více »

 • Z nováčků se mohou během podzimu stát profesionální žurnalisté

  1.6.2010

  Ostrava, Praha, 1. června 2010 – „Je to mimořádná příležitost pro studenty, kteří se chtějí stát novináři. Šance dostat se na stáž do redakce prestižního média se nenaskytne jen tak.“ řekl Jiří Pasz, manažer projektu Staň se respektovaným novinářem. „Pro školy znamená účast na projektu další zviditelnění a možnost přivítat na své půdě významné hosty,“ dodává… více »

 • Orlová má díky městu a Nadaci OKD první dopravní hřiště

  28.5.2010

  Orlová (28. května 2010) – Všichni prckové z Orlové dnes dostali ke Dni dětí předčasně dva dárky. Město ve spolupráci s Nadací OKD pro ně vybudovalo a dnes slavnostně otevřelo dvě nová hřiště. Jedno z nich je dokonce prvním dopravním hřištěm ve městě, takže ho budou k výuce dopravní výchovy využívat děti ze všech orlovských mateřských škol… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012