Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • Společný víkend s Barborkou

  Společný víkend s Barborkou

  3.10.2022

  Poslední víkend v záři si užili děti, maminky a přátelé Spolku svaté Barbory v překrásném prostředí Hostýnských vrchů v Rusavě. "Počasí nám přálo a tak jsme… více »

 • Nová tělocvična pro hokejisty

  Nová tělocvična pro hokejisty

  19.9.2022

  Hokejový klub Karviná 2021, z.s. rozšířil zázemí pro mladé hokejisty a hokejistky o novou tělocvičnu, ta bude sloužit zejména pro zvyšování jejich fyzické… více »

 • Nadační městečko už příští sobotu

  Nadační městečko už příští sobotu

  5.9.2022

  Nadační městečko se blíží. Už příští sobotu, 17.9.2022 se potkáme v karvinském parku Boženy Němcové, kde pro vás bude od 13.00 připraven skvělý program… více »

 • Léto s Family for kids

  Léto s Family for kids

  29.8.2022

  Family for kids sami sebe definují jako rodinný tým, ten je složený z rodičů a jejich dětí. Hlavním cílem tohoto spolku je podpora volnočasového vyžití rodin… více »

 • ADAMův tábor už pojedenácté

  ADAMův tábor už pojedenácté

  19.8.2022

  Spolek ADAM - autistické děti a MY nadace podporuje již řadu let jak v programu Pro region, tak v minigrantu Srdcovka. Letos tomu nebylo jinak a byl podpořen… více »

 • Aktivní prázdniny s Dragon Clubem

  Aktivní prázdniny s Dragon Clubem

  15.8.2022

  Dragon Club Karviná, z.s. podporuje nadace již řadu let jak v programu Pro region, tak v minigrantu Srdcovka. Trenéři se soustřeďují zejména na trénování… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012