Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • Festival Dolański Gróm se blíží

  Festival Dolański Gróm se blíží

  15.6.2022

  Již tuto sobotu, 18. září 2022 se v areálu Loděnice v parku Boženy Němcové, uskuteční karvinský rockový festival Dolański Gróm, který pořádá již podvanácté… více »

 • Červen nabitý akcemi

  Červen nabitý akcemi

  30.5.2022

  V červnu nebude o kulturní zážitky nouze. Představujeme vám přehled kulturních a sportovních akcí, na kterých nemůžete chybět, vybere si opravdu každý. Městskývíce »

 • reBarbora Open Music se blíží

  reBarbora Open Music se blíží

  19.5.2022

  Jak jsme již dříve psali, Nadace OKD se připojila ke spolupráci na zajišťování prvního českého „trvale udržitelného“ festivalu, tedy akce s minimálním dopadem… více »

 • Jóga a Kung Fu jako dokonalá kombinace pro zdravý život

  Jóga a Kung Fu jako dokonalá kombinace pro zdravý život

  12.5.2022

  Dragon Club Karviná, z.s. se věnuje praktikováním bojových umění a sportovní přípravě dětí, mládeže, dospělých a seniorů již 15 let. V loňském roce  absolvovali… více »

 • Májový den zdraví

  Májový den zdraví

  3.5.2022

  Světový den hygieny rukou každoročně připadá na 5. květen a u této příležitosti se Nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace, rozhodla zorganizovat… více »

 • Zahájení sezóny na Lodičkách v Karviné již tento víkend

  Zahájení sezóny na Lodičkách v Karviné již tento víkend

  29.4.2022

  Zahájení sezóny na Lodičkách v Karviné vypukne již tento víkend a bude to stát za to. "Začneme otevřením sezóny s kapelami různých žánrů a v neděli nás čeká… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012