Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • Jaro na lodičkách

  Jaro na lodičkách

  26.4.2017

  Blíží se měsíc květen a s ním snad už i teplejší počasí. Je to tedy nejlepší čas na to vyrazit ven a užívat si přírody. Iniciativa dokořán toto počasí vítá… více »

 • Unika cvičí s radostí

  Unika cvičí s radostí

  21.4.2017

  V Karviné mají senioři mnoho možností a jednou z nich je i cvičení Pilates, které běží už několik let. Skupina přibližně patnácti seniorek dochází pravidelně… více »

 • Neziskový inkubátor bude po 3 letech opět spuštěn

  Neziskový inkubátor bude po 3 letech opět spuštěn

  13.4.2017

  Karviná (13. dubna 2017) – Nadace OKD a Česká spořitelna ve spolupráci se spolkem Edukana chystá další soubor školení pro moravskoslezské neziskové organizacevíce »

 • Krásné Velikonoce přeje Nadace

  Krásné Velikonoce přeje Nadace

  12.4.2017

  Svátky jara jsou opět tady a my v nadaci Vám chceme popřát, abyste si je užili. My si je v Nadaci užíváme už tento týden, dostali jsme od spolku ADAM… více »

 • Světový den zvýšení povědomí o autismu s ADAMem

  Světový den zvýšení povědomí o autismu s ADAMem

  5.4.2017

  Děti s autismem jsou stejné, jako jiné děti. Jen potřebují více pochopení od druhých. To byla hlavní myšlenka, kterou se snažily veřejnosti sdělit spolky či… více »

 • „Lajkni projekt“ má své vítěze

  „Lajkni projekt“ má své vítěze

  31.3.2017

  Známe vítěze nové nadační soutěže, které se zúčastnilo 8 vybraných projektů. V kategorii Srdcovka se prvenství ujal Český kynologický svaz ZKO Havířov - Hornívíce »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012