Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • V HELIOSU mají senioři pestrý program po celý rok

  V HELIOSU mají senioři pestrý program po celý rok

  11.5.2017

  Domov pro seniory Havířov pro své obyvatelé připravuje mnoho aktivit. My máme letos to potěšení být díky projektu „Hipoterapie a kultura pro seniory“ s nimi… více »

 • Po stopách Nadace OKD

  Po stopách Nadace OKD

  4.5.2017

  Připravili jsme si pro vás novou akci s názvem Po stopách Nadace OKD. Cílem je vyfotit fotografii na které bude logo Nadace OKD společně s minimálně jedním… více »

 • Jaro na lodičkách

  Jaro na lodičkách

  26.4.2017

  Blíží se měsíc květen a s ním snad už i teplejší počasí. Je to tedy nejlepší čas na to vyrazit ven a užívat si přírody. Iniciativa dokořán toto počasí vítá… více »

 • Unika cvičí s radostí

  Unika cvičí s radostí

  21.4.2017

  V Karviné mají senioři mnoho možností a jednou z nich je i cvičení Pilates, které běží už několik let. Skupina přibližně patnácti seniorek dochází pravidelně… více »

 • Neziskový inkubátor bude po 3 letech opět spuštěn

  Neziskový inkubátor bude po 3 letech opět spuštěn

  13.4.2017

  Karviná (13. dubna 2017) – Nadace OKD a Česká spořitelna ve spolupráci se spolkem Edukana chystá další soubor školení pro moravskoslezské neziskové organizacevíce »

 • Krásné Velikonoce přeje Nadace

  Krásné Velikonoce přeje Nadace

  12.4.2017

  Svátky jara jsou opět tady a my v nadaci Vám chceme popřát, abyste si je užili. My si je v Nadaci užíváme už tento týden, dostali jsme od spolku ADAM… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012