Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • Být Permoníkem znamená zpívat

  Být Permoníkem znamená zpívat

  21.7.2017

  Šli jste někdy se školou na koncert a po jeho skončení jste věděli, že byste chtěli být součástí toho kolosu? Komu se to někdy stalo, určitě ten pocit zná… Být… více »

 • Dresy a medaile pro hasiče

  Dresy a medaile pro hasiče

  12.7.2017

  Dva srdcaři, dva projekty a výborná parta lidí. To vše se ukrývá pod Sborem dobrovolných hasičů Frýdek. V letošním roce jsme ve Frýdku podpořili dva… více »

 • S duhovým čtyřlístkem ke koním a dětem

  S duhovým čtyřlístkem ke koním a dětem

  12.7.2017

  Spolek Voltiž duha sdružuje zdravé i hendikepované děti a mládež ve věku od 4 let za účelem rozvoje jezdeckého sportu se zaměřením na voltiž a paravoltiž. Díky… více »

 • Nový kabátek pro Májovák

  Nový kabátek pro Májovák

  28.6.2017

  World Music Contest 2017, Koncert v kulturní památce Důl Barbora, Novoroční koncerty a mnoho jiných vystoupení, to čeká v letošním roce na členy symfonického… více »

 • Nová možnost vzdělání pro Havířovské děti

  Nová možnost vzdělání pro Havířovské děti

  28.6.2017

  Spolek Naše Montessa vytvořil projekt s názvem "Montessori s úsměvem ve škole i po škole".  Hlavní myšlenkou projektu je založení nové základní školy… více »

 • Sweetsen Fest 2017 je tady

  Sweetsen Fest 2017 je tady

  19.6.2017

  Máme tady opět po roce jeden z největších multižánrových festivalů v ČR. Koná se ve Frýdku-Místku a ke všemu je vstup na něj zcela zdarma. Festival, který… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012