Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • Hornická desítka 2017

  Hornická desítka 2017

  31.10.2017

  Jeden z největších běžeckých závodů na Moravě je opět připraven ke startu. Závod je určený pro širokou veřejnost a letos se běží již 32. ročník v následujících… více »

 • Den otevřených dveří Onko Naděje

  Den otevřených dveří Onko Naděje

  26.10.2017

  Nadace podporuje velké množství neziskových organizací a různých spolků. Jednou z nich je i organizace ONKO - Naděje, která pomáhá lidem se zákeřným… více »

 • Kufrování pod horami

  Kufrování pod horami

  20.10.2017

  Stejně jako v loňském roce jeli seniorky z Karviné na týdenní pobyt do podhůří Beskyd. Užily si krásné přírody, ale hlavně si zavzpomínaly na to, jaké to bylo… více »

 • Přijďte za námi do nadace

  Přijďte za námi do nadace

  11.10.2017

  Přečetli jste si všechny naše pokyny a stále nevíte jak na vyúčtování, nebo na novou žádost? Nevíte si rady s dokumenty k projektu, nebo prostě jen chcete… více »

 • Zámek v Paskově dále roste do krásy

  Zámek v Paskově dále roste do krásy

  4.10.2017

  I letos pokračujeme podporou výjimečného projektu v Paskovském zámku. Respektive se snaží o jeho proměnu ze zdevastovaného objektu na kulturně společenské… více »

 • Svět techniky v Dolní oblasti Vítkovice je pro děti jako dělaný...

  Svět techniky v Dolní oblasti Vítkovice je pro děti jako dělaný...

  27.9.2017

  V letošním roce jsme podpořili mnoho skvělých projektů, některé jsme již znali a některé jsou zcela nové. Pro nás se k novým projektům jednoznačně řadí… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012