Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • Srdcaři slaví s námi!!!

  Srdcaři slaví s námi!!!

  24.5.2018

  K nadaci neodmyslitelně patří Srdcovka a k tomuto grantovému programu patří Srdcači, neboli patroni daných projektů. Jsou to hasiči, fotbaloví trenéři, nadšení… více »

 • Horničtí senioři slaví s námi

  Horničtí senioři slaví s námi

  16.5.2018

  Když měl pan Karel Bajtek 10 let pravděpodobně si ani nepředstavoval, že za několik desítek let bude slavit s námi naše 10. narozeniny. Jako vysloužilý horník… více »

 • Hledáme pomocníky a přátelé Nadace OKD

  Hledáme pomocníky a přátelé Nadace OKD

  9.5.2018

  Chcete nám pomoci a být s námi na akcích, kterých se účastníme? Chcete dělat dobrou věc a zároveň se u toho bavit? Jste rádi v kontaktu s lidmi a zbožňujete… více »

 • Dům kultury města Orlová slaví s námi!!!

  Dům kultury města Orlová slaví s námi!!!

  3.5.2018

  Sídliště žije, byl jeden z programů Nadace OKD a hlavním cílem bylo zlepšit mezilidské vztahy v dané lokalitě díky společné práci na konkrétním projektu… více »

 • Heřmánek slaví s námi!!!

  Heřmánek slaví s námi!!!

  18.4.2018

  10 let Nadace OKD jsme oslavili v lednu a byl s námi i ředitel spolku Heřmánek pan Pavel Sporysh. Heřmánek je organizace, která funguje již bezmála 20 let… více »

 • Iniciativa Dokořán slaví s námi!!!

  Iniciativa Dokořán slaví s námi!!!

  12.4.2018

  Celý letošní rok je pro nás v nadaci ve znamení oslav 10. výročí naší existence. V lednu jsme měli možnost oslavit naše kulatiny s našimi partnery, dárci, ale… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012