Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • Aby se děti o prázdninách nenudily

  Aby se děti o prázdninách nenudily

  30.7.2019

  Nadace OKD nepodporuje pouze klasické pobytové tábory, ale také příměstské. Co jsou to vlastně příměstské tábory? Je to týdenní docházková akce pro děti… více »

 • Senioři z Karviné si užívají volný čas

  Senioři z Karviné si užívají volný čas

  27.6.2019

  Stárnutí je přirozený životní proces a s přibývajícím věkem tak dochází nejen k úbytku fyzických a psychických sil, ale i zájmu sám vyhledávat aktivity, které… více »

 • Návod na výrobu slizu

  Návod na výrobu slizu

  14.6.2019

  Výroba slizu není velká věda, ačkoli než jsme přišli na ty pravé ingredience, pořádně jsme se zapotili. Mnozí z vás se nás ptali, z čeho jsme slizy vyráběli… více »

 • Piráti kam se podíváš

  Piráti kam se podíváš

  5.6.2019

  V neděli 2.6.2019 měl náš tým Nadace OKD možnost zúčastnit se Pirástkého dne pro celou rodinu v areálu Lodiček v Karviné. Celé odpoledne se neslo v pirátském… více »

 • Den s Nadací OKD

  Den s Nadací OKD

  28.5.2019

  Nadace není jen o výzvách a administraci, ale i o osobním setkání s lidmi z neziskových organizací. Jde nám především o přímý kontakt a budování přátelských… více »

 • Rodina je první školou vztahů

  Rodina je první školou vztahů

  21.5.2019

  Pátým rokem pořádá Benjamín Orlová "Dny pro rodinu". Cílem projektu je uspořádání happeningových akcí k podpoře rodiny a to seminářemi na dané téma, worshopy… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012