Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • 7. ročník výtvarných dílen pro seniory

  7. ročník výtvarných dílen pro seniory

  30.9.2020

  Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace pořádá další ročník úspěšného a oblíbeného projektu s názvem 7. ročník Setkání seniorů - arteterapeutickévíce »

 • Havířovští boccisté válí na turnajích

  Havířovští boccisté válí na turnajích

  15.9.2020

  Handicap sport club Havířov sdružuje děti, mládež i dospělé s těžkým tělesným handicapem. Členy klubu jsou také jejich rodiče, osobní asistenti, spoluhráči… více »

 • Mámo, táto, vezmi mě na florbal

  Mámo, táto, vezmi mě na florbal

  4.9.2020

  Spolek 1. SFK Havířov, se svým projektem Florbal na sídlišti mezi domy, byl podpořen v programu Srdcovka 2020. Zakoupením plastového demontovatelného povrchu… více »

 • Zpátky do minulosti

  Zpátky do minulosti

  21.8.2020

  V roce 2012 nadace podpořila Obnovu mladějovské úzkokolejky v programu Pro budoucnost. Zachováním dráhy budoucím generacím v celé její délce vyžadovalo obnovit… více »

 • Hoď, běž a odpal!

  Hoď, běž a odpal!

  30.7.2020

  MSK Orlová oddíl Baseballu, který jsme podpořili v programu Srdcovka ve spolupráci s Městem Orlová, uspořádal ve čtvrtek 23. července sportovně zábavnou akci… více »

 • Rehabilitační pobyt se spolkem SPMP Karviná

  Rehabilitační pobyt se spolkem SPMP Karviná

  15.7.2020

  Prázdniny jsou v plném proudu, děti si je užívají na táborech, soustředěních, ale také na příměstských táborech. Odpočinout si také mohli členové organizace… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012