Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Nová tělocvična pro hokejisty

Nová tělocvična pro hokejisty

19.9.2022

Hokejový klub Karviná 2021, z.s. rozšířil zázemí pro mladé hokejisty a hokejistky o novou tělocvičnu, ta bude sloužit zejména pro zvyšování jejich fyzické kondice. Díky grantovému programu Pro region, získal spolek příspěvek na podlahovou krytinu zvanou tatami. 

Zimní stadion v Karviné, kde probíhají pravidelné tréninky, je multifunkční zařízení. Scházelo zde, ale zázemí, kde by se děti mohly připravovat i mimo ledovou plochu, které k hokeji patří. Dosud museli využívat sportoviště v jiných lokalitách, což je časově i finančně náročnější. Proto bylo vybudování tělocvičny logickým krokem k rozvoji karvinského hokeje.

"Tělocvična vznikla za 80 dní intenzivních prací, kdy byly nutné bourací práce, vyrovnání podlahy, položení koberce pod tatami, kompletní výmalba prostoru a následné vybavení potřebnými pomůckami a cvičebním nářadím," upřesnil předseda spolku, pan Martin Kytka.

Foto: Facebook Hokejový klub Karviná

 

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012