Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Nadační městečko 2022

Nadační městečko 2022

30.6.2022

Hornické slavnosti 2022 v Parku B. Němcové v Karviné – Fryštátě doplní v sobotu 17. září program připravovaný Nadací OKD a samozřejmě i jejími partnerskými neziskovými organizacemi. Tradiční Nadační městečko potrvá od 13 do 18 hodin a bude zdarma!

Nadační městečko jsme letos pojali úplně jinak, než bylo v předchozích letech zvykem. Městečko bude tvořeno ve třech zónách, plné kreativity, sportu a cirkusu. „Děti se letos mohou těšit na kreativní dílničky, ve kterých si vyrobí a samozřejmě také odnesou, své krásné výrobky. Nebude chybět také sportovní zóna, jízda na konících, nafukovací hrady, horolezecká stěna, populární fotokoutek a nově cirkusové šapitó s workshopy. Středisko volného času Juventus bude tradičně dětem zdobit tváře krásným malováním a také aplikovat permanentní tetování. O občerstvení se během akce postará nezisková organizace Iniciativa Dokořán. Zveme nejen děti, ale i všechny maminky, tatínky, babičky, dědečky a kamarády, společně si všichni užijeme krásné odpoledne,“ vzkazuje Preisingerová.

Nadační městečko probíhá za podpory OKD, a.s., PRISKO a.s. a České spořitelny, a.s. za což jim patří velké díky.

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012