Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Nadace OKD získala za svou výroční zprávu Zvláštní cenu KPMG

Nadace OKD získala za svou výroční zprávu Zvláštní cenu KPMG

1.12.2010

PRAHA/OSTRAVA (1.prosince 2010)– Nadace OKD si připsala další úspěch za svou práci pro neziskové organizace. V soutěži o Nejlepší výroční zprávu České republiky za rok 2009, kterou organizuje sdružení CZECH TOP 100, získala Zvláštní cenu KPMG ČR. V této kategorii se hodnotí výroční zprávy nadací a dalších neziskových organizací.

Výroční zpráva obsahuje podrobný přehled aktivit nadace, přináší kompletní seznam podpořených organizací i finanční uzávěrku. „Již naše předchozí výroční zpráva za rok 2008 získala několik ocenění, proto jsme chtěli navázat na její vysokou úroveň. Snažili jsme se, ať splní všechny podmínky dané auditory a zákonem, ale zároveň ať je čtivá a plná informací ze života a činnosti nadace,“ vysvětlila předsedkyně správní rady Nadace OKD Petra Mašínová.

O atraktivní vzhled publikace se postarala agentura Bison & Rose, která patří mezi tradiční partnery hornické nadace. „Činnost Nadace OKD je velmi kreativní a přináší severomoravskému regionu a celé republice nejen pomoc, ale také radost. Snažili jsme se proto, aby výroční zpráva nebyla fádním dokumentem plným údajů a čísel, ale aby se do ní promítla pozitivní atmosféra nadační práce,“ řekl ředitel strategického plánování agentury Vladimír Bystrov.

Vladislav Sobol

mluvčí Nadace OKD

telefon: 596 262 293
mobil:  725 595 417
e-mail:  vladislav.sobol@okd.cz

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012