Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Nadace OKD ocení úspěšné projekty i osobnosti

Nadace OKD ocení úspěšné projekty i osobnosti

20.5.2015

Ostrava (20.5.2015) - Nejlepší projekty podpořené v uplynulém období těžařskou nadací i osobnosti neziskových organizací ocení v sobotu 23. května Nadace OKD.

V Kompresorovně Hornického muzea v areálu Landek Parku v Ostravě-Petřkovicích budou vyhlášeni vítězové v šesti kategoriích. Ti byli odbornou komisí vybráni z 18 nominovaných. Oceněny budou úspěšné projekty roku 2014 z grantových programů Pro zdraví, Pro radost, Pro budoucnost a Sídliště žije. Cenu si stejně jako v minulých letech odnesou Srdcař roku a Osobnost neziskové sféry.

Neziskový sektor v regionu je v posledních letech ovlivněný jak změnami legislativy, která v mnoha ohledech jeho fungování komplikuje, tak situací v našem kraji. Ten bývá s ohledem na náročné období, jímž procházejí významní zaměstnavatelé v regionu, často zbytkem země vnímán jako problematický. Přesto – nebo snad právě proto - stále vznikají krásné a užitečné projekty, které bychom rádi ocenili. Lidé, kteří pomáhají ostatním, a prospěšné projekty neziskových organizací si zaslouží úctu a veřejné poděkování. Jsme rádi, že jsme mohli být u toho, když přicházela na svět řada těchto projektů, které pomohly lidem, aby byl jejich život jednodušší, nebo prostě jen šťastnější a veselejší. V tom budeme pokračovat i v dalších letech,“ říká ředitelka Nadace OKD Jana Mudrová.

Karolína Drozdová
zástupkyně ředitelky

telefon: 596 262 118
mobil: 725 741 195
e-mail: drozdova@nadaceokd.cz

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012