Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Iniciativa Dokořán slaví s námi!!!

Iniciativa Dokořán slaví s námi!!!

12.4.2018

Celý letošní rok je pro nás v nadaci ve znamení oslav 10. výročí naší existence. V lednu jsme měli možnost oslavit naše kulatiny s našimi partnery, dárci, ale především s neziskovými organizacemi, které i díky nám mají možnost fungovat a dělat tak velké věci pro širokou veřejnost.

Jednou z organizací, která je s námi celých deset let je i Iniciativa Dokořán v čele s partou mladých lidí, kteří se snaží o lepší kulturní život na Karvinsku. O tom, jak to dělají, nám přišel povyprávět pan Lukáš Heczko.

"S nadací OKD jsme toho dokázali opravdu mnoho. Vytvořili jsme místo, kde se lidé přijdou pobavit a odpočinout si od svých starostí. Snažíme se rozdávat radost. Díky Nadaci OKD také vytváříme charitativní akce, které pomáhají lidem v nouzi, příkladem toho je i malý Petřík a invalidní vozík, na který jsme přispěli z výběru z dobrovolného vstupného na námi pořádaném benefičním rockovém koncertu."

Jeho vyprávění doprovázely fotografie z různých akcí organizace a my musíme říci, že už nyní se těšíme na další roky kulturního programu.

Velké díky patřilo všem dobrovolníkům, účastníkům a návštěvníkům jejich akcí, bez kterých by vše, co dělají, nemělo smysl. A my bychom chtěli poděkovat panu Lukášovi a všem v Iniciativě za jejich píli a odhodlání měnit zažité standardy a zkvalitňovat tak kulturu v Karviné.

Celý příběh naleznete zde

Příjemnou podívanou přeje tým Nadace OKD

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012