Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Dům kultury města Orlová slaví s námi!!!

Dům kultury města Orlová slaví s námi!!!

3.5.2018

Sídliště žije, byl jeden z programů Nadace OKD a hlavním cílem bylo zlepšit mezilidské vztahy v dané lokalitě díky společné práci na konkrétním projektu. A právě o "Letňáku" a jeho cestě k tomu, aby byl plný lidí a dětí nám vyprávěla paní Bára Herdová, která je ředitelkou Domu kultury města Orlová: "Areál je v krásném místě, uprostřed lesoparku, který je více méně v centru celého města a byla by škoda toho nevyužít. Proto jsme se rozhodli zapojit se do projektu „Sídliště žije“ a areál renovovat."

Dům kultury města Orlové, příspěvková organizace je největší kulturní organizací ve městě Orlová. Pořádá různé kulturní a společenské akce, včetně akcí celoměstského charakteru, jako je Den města, Rocktherapy nebo Adventní akce. DKMO disponuje multifunkčním sálem, ve kterém se odehrávají divadelní představení, koncerty a také promítání digitálního kina, dále také estrádním sálem a galerií a samozřejmě nemůžeme zapomenout na areál letního kina „Letňák“.

Všem lidem, kteří se podíleli na jeho obnově, patří velké díky a svůj kus díků si odnáší i paní Barbora, která byla ochotná se s námi podělit o své vzpomínky nejen na rekonstrukci areálu, ale i jeho minulost a své vzpomínky.

Děkujeme za to, že jsme měli možnost oživit další část sídliště.

Celý příběh naleznete zde

Příjemnou podívanou přeje tým Nadace OKD

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012