Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Den otevřených dveří Onko Naděje

Den otevřených dveří Onko Naděje

26.10.2017

Nadace podporuje velké množství neziskových organizací a různých spolků. Jednou z nich je i organizace ONKO - Naděje, která pomáhá lidem se zákeřným onkologickým onemocněním.

Hlavním cílem je pomoc při překonání těžké životní situace v důsledku onemocnění, strachu z budoucnosti a léčby, ale především jde o celkovou podporu nemocného člověka a rodiny. Dalším cílem je i šíření osvěty a pořádání akcí, které se věnují prevenci. A právě jedna taková preventivní akce se za nedlouho uskuteční v Karviné.

Na dni otevřených dveřích v ONKO - Naději se dozvíte mnoho zajímavých věcí, jako například, že organizace působí v Karviné už 15 let, podíváte se do historie, na současnost a ve finále se také dozvíte, co organizace plánuje.

Kde: Spolková klubovna, Hornická nemocnice v Karviné, budova B, klubovna je součástí Onkologického centra

Kdy: úterý 7. listopadu 2017 od 8:00 do 14:00 hodin.

Na co se můžete těšit: praktické informace o spolku a pomoci pacientů s onkologickým onemocněním, usměvavé pracovnice a pohodovou atmosféru.

Přijďte se podívat

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012