Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • Neziskovky poslaly Nadaci OKD 1283 projektů, o třetinu více než loni

  Neziskovky poslaly Nadaci OKD 1283 projektů, o třetinu více než loni

  5.4.2011

  OSTRAVA (5. dubna 2011) – Nadace OKD přijala v letošním grantovém kole 1283 projektů neziskových organizací, obcí a dalších žadatelů. Jejich počet oproti loňsku vzrostl téměř o třetinu… více »

 • Karvinský Dům na půli cesty Heřmánek získal Cenu kvality ČR

  Karvinský Dům na půli cesty Heřmánek získal Cenu kvality ČR

  21.3.2011

  KARVINÁ (17. března 2011) - Občanské sdružení Heřmánek z Karviné, které ve městě provozuje stejnojmenný Dům na půli cesty, získalo nejvyšší ocenění, jakého může ve svém oboru dosáhnout - Cenu kvality v sociální péči… více »

 • Nadace OKD letos rozdělí až 10 milionů korun na podporu chráněných dílen

  Nadace OKD letos rozdělí až 10 milionů korun na podporu chráněných dílen

  3.3.2011

  PRAHA (3. března 2011) – Až deset milionů korun ze zhruba šedesátimilionové částky, kterou letos plánuje v grantech rozdělit Nadace OKD, půjde na podporu chráněných a sociálně terapeutických dílen. „Tato velmi potřebná zařízení, která podporují integraci hendikepovaných do pracovního procesu a tedy i běžného života, letos čeká kvůli státním úsporám ekonomicky náročný rokvíce »

 • Ostravská škola získala z Bruselu miliony díky desítkám tisíc od Nadace OKD

  Ostravská škola získala z Bruselu miliony díky desítkám tisíc od Nadace OKD

  21.2.2011

  OSTRAVA (3. února 2011)– Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální Ostrava-Mariánské Hory, p.o. spolu s Obchodní akademií a VOŠ z Valašského Meziříčí získaly 6,7 milionu korun z fondů Evropské unie na nové multimediální učebny a speciální vzdělávací programy pro žáky i jejich učitele… více »

 • Nadace OKD rozdělí 60 milionů Kč, letos se zaměří na chráněné dílny

  Nadace OKD rozdělí 60 milionů Kč, letos se zaměří na chráněné dílny

  14.2.2011

  OSTRAVA (14. února 2011) – Nadace OKD, druhá největší firemní nadace v České republice, letos rozdělí mezi neziskové organizace a obce zhruba 60 milionů korun. Speciálně se přitom zaměří na podporu chráněných dílen a dalších způsobů pracovní integrace hendikepovaných… více »

 • Ředitelem Nadace OKD se stal Jiří Suchánek

  Ředitelem Nadace OKD se stal Jiří Suchánek

  8.2.2011

  OSTRAVA (8. února 2011) – Novým ředitelem Nadace OKD, která patří mezi největší firemní nadace v České republice, se stal Jiří Suchánek. Původně inženýr ekonomie získal ideální předpoklady pro řízení veřejně prospěšné organizace například jako šéf hudebního a sportovního festivalu SOBOfest nebo při koordinaci aktivit českého pavilonu na výstavě EXPO 2010 v Šanghaji… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012