Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • Kufrování pod horami

  Kufrování pod horami

  20.10.2017

  Stejně jako v loňském roce jeli seniorky z Karviné na týdenní pobyt do podhůří Beskyd. Užily si krásné přírody, ale hlavně si zavzpomínaly na to, jaké to bylo… více »

 • Přijďte za námi do nadace

  Přijďte za námi do nadace

  11.10.2017

  Přečetli jste si všechny naše pokyny a stále nevíte jak na vyúčtování, nebo na novou žádost? Nevíte si rady s dokumenty k projektu, nebo prostě jen chcete… více »

 • Zámek v Paskově dále roste do krásy

  Zámek v Paskově dále roste do krásy

  4.10.2017

  I letos pokračujeme podporou výjimečného projektu v Paskovském zámku. Respektive se snaží o jeho proměnu ze zdevastovaného objektu na kulturně společenské… více »

 • Svět techniky v Dolní oblasti Vítkovice je pro děti jako dělaný...

  Svět techniky v Dolní oblasti Vítkovice je pro děti jako dělaný...

  27.9.2017

  V letošním roce jsme podpořili mnoho skvělých projektů, některé jsme již znali a některé jsou zcela nové. Pro nás se k novým projektům jednoznačně řadí… více »

 • Neziskový inkubátor II

  Neziskový inkubátor II

  12.9.2017

  Karviná (13. září 2017) – Nadace OKD a Česká spořitelna ve spolupráci se spolkem Edukana spustila pokračování souboru interaktivního vzdělávání províce »

 • Občanská poradna v Karviné

  Občanská poradna v Karviné

  4.9.2017

  V letošním roce jsme podpořili projekt s názvem „Jsme tady v Karviné pro horníky a dlužníky“, který je realizován Občanskou poradnou Slezské diakonie u nás… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012