Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

V karvinském "kulturáku" to žije

V karvinském "kulturáku" to žije

23.10.2023

Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace pořádá kulturní akce od jeho otevření v roce 1964. Občanům města Karviné, ale i těm z blízkého okolí nabízí atraktivní a obsahově vhodný způsob trávení volného času, a to zejména seniorům, dětem a mládeži.

Nadace OKD "kulturák" podporuje již od roku 2010. Podpořenými projekty je umožněno zachovat a rozvinout to nejlepší ze stávající bohaté nabídky tanečních, hudebních a společenských akcí, akcí pro děti a mládež a akcí pro seniory a rozšířit tuto nabídku o zajímavé novinky. Zároveň dojde k zachování akcí, které v minulých projektech patřily k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším, např. podzimní koncerty pro seniory, interaktivní zábavné pořady pro děti, divadelní představení v průběhu celého roku, rozšíření počtu představení v rámci Divadelních prázdnin a další osvědčené akce.

Do konce roku má "kulturák" naplánováno hned několik skvělých akcí a my vám představíme ty, které se podaří zrealizovat díky letošním podpořeným projektům s názvy "S kulturou jsme si blíž" a "Kulturní advent pro malé i velké." 

Děti si užijí zábavné odpoledne na Halloweenském karnevalu s Hopsalínem, které se uskuteční 26.10.2023. Nezapomíná se ani na dospělé, pro ty je 27.10.2023 připravena Halloweenská oldies party v hororovém stylu. Pohádku O Rákosníčkovi a jeho rybníku zahraje Divadlo Scéna Zlín v neděli 5.11.2023. Na vánoční atmosféru se naladíte 2.12.2023, kdy se bude konat Cesta k vánoční harmonii, těšit se můžete na povídání, soutěže, přednášky, dílničky a mimo jiné také dorazí Michal Nesvatba se svou show Michal na hraní. V kostele Povyšení sv. Kříže se 5.12.2023 představí David Uličník a Orchestrion. Na Mikulášskou nadílku s Albertíkem se vydejte s dětmi 6.12.2023. Vánoční koncert Dashy s Moondance Orchestra se sólisty se bude konat 17.12.2023. 

Návštěvníkům přejeme příjemné kulturní zážitky a Městskému domu kultury Karviná mnoho spokojených návštěvníků.

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012