Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

S duhovým čtyřlístkem ke koním a dětem

S duhovým čtyřlístkem ke koním a dětem

12.7.2017

Spolek Voltiž duha sdružuje zdravé i hendikepované děti a mládež ve věku od 4 let za účelem rozvoje jezdeckého sportu se zaměřením na voltiž a paravoltiž.

Díky projektu "Duhový čtyřlístek dětem pomáhá i nadále" májí voltižáci a voltižačky možnost trénovat v deštivém počasí v tělocvičně, kterou nemají. Pomohlo i zakoupení žíněnek a speciálních bosu balonu, které jsou vynikajícím pomocníkem při nácviku rovnováhy, zvláště při paravoltižním tréninku, kde je nácvik koordinace pohybů klíčovou záležitostí.

Letošní rok je pro Voltiž duha plný úspěchů a my jsme velice rádi, že se jim daří. Naposledy jsme dostali krásné zprávy z Prahy, kde Skupina D obsadila celkově 4. místo, v kategorii "Jednotlivci děti" získala Anna Ciecialová 2. místo a Aneta Santarius skončila hned za ní na 3. místě. Konala se také soutěž paravoltižáků a zde v kategorii "Mentální hendikep žen" obsadila 2. místo Mariana Fukalová.

Jsme rádi za úspěchy dětí a za úsměvy, které nám posílají na fotkách ze soutěží po celé České republice.

Více informací o Voltiž duha se dozvíte zde

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012