Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Lodičky Dokořán boří hranice hudby v Karviné

Lodičky Dokořán boří hranice hudby v Karviné

9.8.2018

V rámci projektu na podporu kultury v Karviné máme možnost podporovat partu mladých lidí, kteří společně tvoří kulturní program pro všechny v Karviné na originálním místě v areálu Loděnice. Pravidelně zde od jara do podzimu probíhají různá představení, koncerty a další kulturní akce.

V srpnu se máte opravdu na co těšit. Lodičky čeká mnoho skvělých akcí a jedny z nich jsou například Karviná Rocks nebo Mimo proudy.

17.8.2018 Karviná ROCKS!!!

Letošní druhý ročník představí jako hlavní tvář večera legendární rockovou kapelu Horkýže Slíže!

Dále se těšte na kapely jako Zoči Voči, Imodium, Ajdontker, Animal Rock a The Matrones. Vstupenky na akci můžete zakoupit přímo v baru loděnice v předprodeji za 200 Kč a na místě budou lístky 250 Kč. Celá akce se koná v areálu loděnice a začíná v 17:00 hodin.

24.8.2018 Mimo proudy!!!

Hudba, která je především pro lidi, kteří mají rádi něco nového něco, co je zcela mimo hlavní hudební proudy. Pokud máte rádi kapely jako je: Korben Dallas, minus123minut, Puding Pani Elvisovej, Jamie Marshall, Jaro, určitě příjďte.

Vstupenky na akci můžete zakoupit přímo v baru loděnice v předprodeji za 200 Kč a na místě budou lístky 250 Kč. Celá akce se koná v areálu loděnice a začíná v 17:00 hodin.

Mimo tyto akce můžete na Lodičky přijít každý den, půjčit si zde šlapadlo, poslechnout si hudbu dle programu a nebo si dát studené osvěžující pití nebo naopak výbornou horkou kávu. 

Více informací naleznete zde

 

Soubory

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012