Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Koronavirus - preventivní opatření Nadace OKD

Koronavirus - preventivní opatření Nadace OKD

16.3.2020

V souvislosti s aktuální situací výskytu koronaviru na území České republiky, přijala Nadace OKD následující preventivní opatření:

1. Maximální ochrana zdraví našich zaměstnanců, ale také všech kolem nás, je pro nás velmi důležitá. Proto jsme se rozhodli, že kancelář nadace se pro veřejnost uzavírá a to s účinností od 16.3.2020 do odvolání. Již nebude možné osobně předat jakékoliv dokumenty k projektu. Veškeré dokumenty, prosím nechte ve schránce, která se nachází v přízemí naší budovy. Komunikujte s námi výhradně elektronicky nebo telefonicky.

2. Vzhledem k vládnímu nařízení ze dne 13.3.2020 chápeme, že některé blížící se projekty nemůžou být realizovány. Pokud víte, že se akce stoprocentně uskuteční v jiném termínu, dejte nám vědět. Pokud se akce nemůže konat v jiném termínu, rovněž se nám ozvěte a dohodneme se na dalším postupu.

3. Poštovní zásilky se doručují pouze bezkontaktně. To znamená, že Česká pošta bude doručovat pouze obyčejná psaní přímo do schránek. Rádi bychom Vás vyzvali, abyste smlouvy a jiné dokumenty posílali obyčejně nebo bezkontaktně vložili do naší schránky v sídle Nadace OKD. Zároveň chápeme problém s ověřením podpisu na smlouvách, kvůli uzavřeným úřadům. Pokud Vám to realizace projektu dovolí, můžete vyčkat s doručením. Termíny pro dodání podkladů ke smlouvám se nemění. Dokumenty vkládejte dál do elektronického systému.

Prosím, táhněme teď všichni za jeden provaz s cílem snížit riziko šíření nákazy.

Děkujeme za pochopení.

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012