Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Jóga a Kung Fu jako dokonalá kombinace pro zdravý život

Jóga a Kung Fu jako dokonalá kombinace pro zdravý život

12.5.2022

Dragon Club Karviná, z.s. se věnuje praktikováním bojových umění a sportovní přípravě dětí, mládeže, dospělých a seniorů již 15 let. V loňském roce  absolvovali vzdělávací programy, díky kterým rozšířili aktivity nejen klubu, ale také široké veřejnosti. 

Letošní projekt v programu Pro region s názvem "Probuď v sobě draka: aneb Jóga a Kung Fu jako dokonalá kombinace pro zdravý život" nabídne veřejnosti hned několik novinek jako jsou pobyty s jógou, 12 edukačních workshopů spojené se zdravím, které budou vedeny zkušenými lektory, 2 turnusy příměstského tábora a mezigenerační lekce Bodhi jógy.

Více informací o klubu a pořádaných akcích se dočtete na webu Dragon Clubu Karviná.

Klub je v grantových výzvách velice úspěšný a nadace jej podporuje již řadu let. Finanční příspěvek získali také v minigrantu Srdcovka. Příspěvek použili na nákup tréninkových pomůcek pro jógu, které pomáhají začátečníkům k získání flexibility a zvládnutí základů jógy. Součástí projektu je také nákup gongu, který provází cvičící na lekcích jógy a dotváří tak správnou atmosféru. 

Pro zájemce, kteří by si jógu chtěli vyzkoušet, jsou připraveny víkendové ranní lekce jógy na Lodičkách v přílehlém parku Boženy Němcové v Karviné, kde se představí dva lektoři a sice Tomáš Kozma a instruktor z Dragon Clubu, Marek Szweda. Lekce jsou pořádány pro širokou veřejnost bez věkového omezení. Doporučujeme si s sebou vzít karimatku, ručník nebo třeba cvičit na trávě a instruktory jistě potěší dobrovolné vstupné. Pro přesnější informace o konání ranních lekcí sledujte facebook Iniciativy Dokořán.

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012