Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Do Krkonoš s Nadějí pro všechny

Do Krkonoš s Nadějí pro všechny

9.8.2017

Naděje pro všechny je sdružením zdravotně postižených dětí, mládeže, dospělých a občanů s dlouhodobým zájmem o pomoc při jejich integraci. Jejich cíle jsou se smysluplně zapojit do běžného života a všechny společné aktivity směřují touto cestou.

Vydávají svůj vlastní časopis, ve kterém se dočtete o všem, co se ve sdružení děje. Několikrát do roka pravidelně pořádají mnoho společných akcí, vyrážejí na výlety, do divadla, kina a na různé ozdravené pobyty. Jeden takový pobyt jsme jim pomohli zrealizovat a jsme za to moc rádi. Tento projekt je zajímavý tím, že dává možnost trávit volný čas mladým lidem s handicapem stejným způsobem, jako jej tráví jejich zdraví vrstevníci. Letos se pojede až do dalekých Krkonoš. Tato destinace byla vybrána pro svou výjimečnou polohu a vstřícnost správy Krkonošského národního parku, která vytipovala trasy a objekty přístupné pro osoby s handicapem.

Těšíme se na fotky a zážitky, které si z víkendu „Nadějíci“ přivezou a přejeme jim příjemný pobyt.

Více informací naleznete zde

Časopis Nadějáček si můžete stáhnout zde

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012