Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Den s Nadací OKD

Den s Nadací OKD

31.5.2018

Ve čtvrtek 24. 5. 2018 jsme se potkali v Golf resortu Lipiny s lidmi z neziskových organizací, kteří nám pomohli při organizaci Nadačního městečka 2017. Cílem bylo vytvořit příjemné odpoledne, jako poděkování za jejich pomoc a ochotu s námi spolupracovat. A můžeme s jistotou říci, že jsme si ten den všichni užili.

Stejně jako v předešlých letech jsme uspořádali soutěž o nejlepší pokrm dne. Letos jsme jako soutěžní jídlo zvolili pomazánky. Překvapil nás rekordní počet 18. soutěžících a jsme moc rádi, že díky tomu můžeme opět vytvořit další díl úspěšné nadační kuchařky. V předchozích letech se soutěžilo s bábovkami a saláty.

Jako zábavu jsme si pro naše hosty připravili dvě lekce golfu pod vedením zkušených lektorů Michala a Veroniky. Celé odpoledne pak pokračovalo v soutěžním duchu Retro kvízu, ve kterém zvítězilo nejméně početné družstvo.

Den jsme završili vyhlášením nejlepší pomazánky. Na prvním místě se umístila Řepná pomazánka s kozím sýrem od paní Sznapkové, která patří k dobrovolným hasičům z Karviné-Hranic. Druhé místo si odnesla slečna Křistková z organizace Podané ruce za svou skvělou Nivovou pomazánku. Na třetím místě skončila Leova pomazánka paní Bayerové, která patří k nadaci.

Moc děkujeme za příjemné odpoledne všem, kteří se zúčastnili. Již brzy, díky vám, vydáme další číslo nadační kuchařky.

Krásný den přeje tým Nadace OKD

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012