Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Být Permoníkem znamená zpívat

Být Permoníkem znamená zpívat

21.7.2017

Šli jste někdy se školou na koncert a po jeho skončení jste věděli, že byste chtěli být součástí toho kolosu? Komu se to někdy stalo, určitě ten pocit zná…

Být členem špičkového hudebního tělesa je velká pocta, ale zároveň je to také velká dřina. A právě proto jeden z prvotřídních sborových uskupení Permoník pořádá několikrát do roka výchovné koncerty, na kterých mají děti možnost zažít tu atmosféru. Nechat se na malou chvíli pohltit světem zpěvu, přátel a dobré spolupráce.

Jsou to totiž koncerty, na kterých Permoník také hledá své nové talentované členy. Dále koncerty slouží jako výuková pomůcka a snaží se svou interaktivní formou vtáhnout do dění koncertu, co nejvíce dětských posluchačů ze škol a školek.

Celý sbor má mnoho aktivit pro své mladé členy, účastní se soutěží po celém světě a je to velmi známý a vážený sbor. My jsme rádi, že jsme mohli přispět na soustředění pro děti z Permoníku, které se koná několikrát ročně a tím alespoň malinko odlehčit rodičům, pro které tyto výjezdy a víkendové nácviky znamenají nemalé výdaje.

Více o sboru a vše, co potřebujete vědět, najdete zde nebo na facebooku

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012