Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

  • Nadace OKD hledá partnery, kteří pomohou se žádostmi

    10.3.2008

    Ostrava (10. března 2008) – Nedávno založená Nadace OKD hledá partnery na pomoc při zpracování grantových žádostí. Hlásit se mohou nadace, občanská sdružení a další neziskové organizace. „Každý rok budeme rozdělovat desítky milionů korun a proto potřebujeme spolehlivé partnery, kteří se vyznají ve svém oboru,“ vysvětlila předsedkyně správní rady Petra Mašínová… více »

  • Nadace OKD podpoří hlavně region, společnost OKD do ní vloží 73 mil. Kč

    4.3.2008

    Ostrava (4. března 2008) – Nová Nadace OKD, kterou na začátku roku založila akciová společnost OKD, bude dlouhodobě podporovat především nejlepší a nejpotřebnější projekty v moravskoslezském regionu. OKD jako zakladatel do ní letos vloží 73 milionů korun, konto Nadace navýší také další firmy – NWR, RPG RE a OKD Doprava. Nadace bude podporovat hlavně zdravotní a sociální projekty, rozvoj regionu a životního prostředí i programy na podporu vzdělávání, kultury a společenského života. Specialitou Nadace bude podpora neziskových organizací při získávání dotací z Evropské unie… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012