Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • V Petřvaldu se děti nenudí

  V Petřvaldu se děti nenudí

  2.6.2017

  Z programu Srdcovka jsme letos opět podpořili Sdružení rodičů při Základní škole v Petřvaldu. Patronem projektu je pan Daniel Bureš a společně s dalšími rodiči… více »

 • Další ročník semináře v Karate - do stylu Shotokan

  Další ročník semináře v Karate - do stylu Shotokan

  24.5.2017

  Srdcař pan Jurásek připravil za pomocí Srdcovky již 2. ročník úspěšného semináře v Karlově pod Pradědem, pořádaného pod patronací SKIF oddílem Karate Silesia… více »

 • Dny pro rodinu s Benjaminem Orlová

  Dny pro rodinu s Benjaminem Orlová

  17.5.2017

  Jako v loňském roce i letos pořádá Benjamin Orlová z.s. Dny pro rodinu v Orlové. Letos na děti a jejich rodiče čeká bohatý program od pátku 2. 6. do neděle 4… více »

 • V HELIOSU mají senioři pestrý program po celý rok

  V HELIOSU mají senioři pestrý program po celý rok

  11.5.2017

  Domov pro seniory Havířov pro své obyvatelé připravuje mnoho aktivit. My máme letos to potěšení být díky projektu „Hipoterapie a kultura pro seniory“ s nimi… více »

 • Po stopách Nadace OKD

  Po stopách Nadace OKD

  4.5.2017

  Připravili jsme si pro vás novou akci s názvem Po stopách Nadace OKD. Cílem je vyfotit fotografii na které bude logo Nadace OKD společně s minimálně jedním… více »

 • Jaro na lodičkách

  Jaro na lodičkách

  26.4.2017

  Blíží se měsíc květen a s ním snad už i teplejší počasí. Je to tedy nejlepší čas na to vyrazit ven a užívat si přírody. Iniciativa dokořán toto počasí vítá… více »

Dárci

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012