Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Novinky

 • Rockeři budou opět hrát na pomoc

  Rockeři budou opět hrát na pomoc

  16.8.2017

  Letošní již 9. ročník ROCKTHERAPY přinese pomoc dvěma mužům a jedné ženě, kteří prodělali cévní mozkovou příhodu. ROCKTHERAPY aneb léčba rockem je festival… více »

 • Do Krkonoš s Nadějí pro všechny

  Do Krkonoš s Nadějí pro všechny

  9.8.2017

  Naděje pro všechny je sdružením zdravotně postižených dětí, mládeže, dospělých a občanů s dlouhodobým zájmem o pomoc při jejich integraci. Jejich cíle jsou se… více »

 • Stonavské děti jezdí za zdravím

  Stonavské děti jezdí za zdravím

  26.7.2017

  Letní dětské ozdravné pobyty mají ve Stonavě dlouholetou tradici. Děti si je oblíbily z několika důvodů. Zejména proto, že se obec snaží pokaždé změnit… více »

 • Být Permoníkem znamená zpívat

  Být Permoníkem znamená zpívat

  21.7.2017

  Šli jste někdy se školou na koncert a po jeho skončení jste věděli, že byste chtěli být součástí toho kolosu? Komu se to někdy stalo, určitě ten pocit zná… Být… více »

 • Dresy a medaile pro hasiče

  Dresy a medaile pro hasiče

  12.7.2017

  Dva srdcaři, dva projekty a výborná parta lidí. To vše se ukrývá pod Sborem dobrovolných hasičů Frýdek. V letošním roce jsme ve Frýdku podpořili dva… více »

 • S duhovým čtyřlístkem ke koním a dětem

  S duhovým čtyřlístkem ke koním a dětem

  12.7.2017

  Spolek Voltiž duha sdružuje zdravé i hendikepované děti a mládež ve věku od 4 let za účelem rozvoje jezdeckého sportu se zaměřením na voltiž a paravoltiž. Díky… více »

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012