Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Neziskový inkubátor II

Neziskový inkubátor II

12.9.2017

Karviná (13. září 2017) – Nadace OKD a Česká spořitelna ve spolupráci se spolkem Edukana spustila pokračování souboru interaktivního vzdělávání pro moravskoslezské neziskové organizace.

Druhá část Neziskového inkubátoru začne od příštího týdne a proběhne postupně 5 školení určených pro pracovníky neziskových organizací v tomto regionu. Lidem z organizací je za minimální poplatek umožněno účastnit se školení zaměřených především na růst organizace, zpracování vizí a image organizace, ale také jsou kurzy zaměřeny na osobní rozvoj jedinců v neziskových organizacích.

„Chceme podpořit neziskové organizace v regionu i jiným způsobem. Poskytujeme lidem v neziskovkách stejné možnosti kvalitního vzdělání s kvalitními lektory s garancí nejnižší ceny na trhu. Vytváříme interaktivní vzdělávání na míru neziskovkám, ptáme se jich, co je trápí, kde mají mezery, a na základě těchto informací tvoříme nabídku jednotlivých školení. Přidanou hodnotou a doplňkem našich seminářů jsou přednášející kolegové z neziskových organizací, kteří přinášejí příklady přímo z jejich praxe. “ uvedla Karolína Preisingerová, ředitelka Nadace OKD.

Do Neziskového inkubátoru se mohou hlásit lidé z neziskových organizací se sídlem v Moravskoslezském kraji. Cena jednoho školení je 250,- Kč za osobu a jako výstup dostanou účastníci osvědčení. V ceně je taktéž zahrnuto drobné občerstvení a celá výuka probíhá v prostorách Slezského vzdělávacího centra Karviná.

Úspěšný absolvent může získat dovednosti v oboru personální strategie, sociálním podnikání, tvorba a střih videí a také se může zdokonalit v základech osobnostního rozvoje (například zvládání stresu a manipulace).

Tímto způsobem chce nadace pomoci ke zlepšení udržitelnosti neziskových organizací. Také chce zlepšit jejich veřejnou prezentaci a tím zvýšit povědomí o službách či aktivitách, které poskytují a provozují.

Více informací, seznam všech kurzů a přihlášku naleznete zde

 

Kateřina Tůmová Blablová
+420 725 389 852
tumova@nadaceokd.cz

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012