Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Neziskový inkubátor bude po 3 letech opět spuštěn

Neziskový inkubátor bude po 3 letech opět spuštěn

13.4.2017

Karviná (13. dubna 2017) – Nadace OKD a Česká spořitelna ve spolupráci se spolkem Edukana chystá další soubor školení pro moravskoslezské neziskové organizace.

Cílem Neziskového inkubátoru je poskytnout, pracovníkům těchto organizací za minimální poplatek, školení zaměřené především na růst organizace, zpracování vize a image organizace, finančního či marketingového plánu nebo optimalizaci účetnictví.

„Je velmi důležité se zaměřit na osobní rozvoj, protože lidé jsou tím hlavním základovým kamenem neziskové sféry. Chceme těmto organizacím a jejich zaměstnancům umožnit posun v pracovním, ale i osobním životě. Ukázat jim za pomoci odborníků jaké jsou možnosti a cesty k profesionálnějšímu a konkurenceschopnému stavu organizace,“ říká ředitelka Nadace OKD Karolína Preisingerová.

Do Neziskového Inkubátoru by nadace ráda zapojila desítky organizací. Cena je symbolická, 250 Kč za osobu a kurzy budou probíhat ve Slezském vzdělávacím středisku v Karviné.

Úspěšný absolvent bude schopen efektivně řídit projekty neziskových organizací po stránce ekonomické i marketingové a získá základy osobnostního rozvoje (například zvládání stresu a jiné). Zlepší se tak udržitelnost neziskových organizací i jejich prezentace na veřejnosti.

Školení bude probíhat pod záštitou spolku Edukana.

Projekt je financován ze zdrojů Nadace OKD a finanční podpory České spořitelny a.s.

Více informací, seznam všech kurzů a přihlášku naleznete zde


Kateřina Tůmová Blablová
+420 725 389 852
tumova@nadaceokd.cz

Soubory

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012