Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Nadace OKD vyhlašuje grantové výzvy pro rok 2013

Nadace OKD vyhlašuje grantové výzvy pro rok 2013

14.1.2013

Nadace OKD pokračuje již šestým rokem v podpoře neziskového sektoru a v pondělí 14. ledna 2013 vyhlašuje grantové kolo pro rok 2013, v němž rozdělí 20 milionů Kč.

I letos jsou výzvy zaměřeny na širokou škálu veřejně prospěšných aktivit, jako je sociální péče, využití volného času, regionální rozvoj, ochrana životního prostředí či pomoc při získávání dotací z fondů Evropské unie. Grantová výzva je celorepubliková s tím, že minimálně  80 localhost prostředků připadne na projekty realizované v okresech Ostrava-město, Karviná a Frýdek-Místek.

Zvýšená pozornost bude v programu „Pro zdraví“ věnována stejně jako v loňském roce podpoře zaměstnávání osob se zdravotním postižením na chráněném trhu práce. V programu „Pro radost“ budou upřednostňovány kulturní akce, které se zaměří na bezbariérovost a aktivní zapojení zdravotně či jinak znevýhodněných osob.

Podrobné informace najdete na www.nadaceokd.cz/granty.

Pokud máte nějaké nejasnosti, můžete se zúčastnit našeho Semináře pro žadatele. Pozvánku na seminář s potřebnými informacemi naleznete zde.

Přihlásit se do Semináře pro žadatele můžete zde.

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012