Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Nadace OKD bude regionu opět pomáhat

Nadace OKD bude regionu opět pomáhat

7.12.2017

Nová grantová výzva Nadace OKD na rok 2018 je spuštěna. Program Pro region se jako každý rok bude zaměřovat na děti, seniory i hendikepované osoby. Podpora bude mířit k neziskovým organizacím, školám, spolkům a obcím.

Maximální výše příspěvku je 200 000 Kč a vždy je vyžadována minimální finanční spoluúčast 20 localhost z celkové požadované částky. Své žádosti můžou žadatelé podávat od 7. 12. 2017 do 18. 1. 2018 přes grantový portál Grantys.

Konzultace k projektům budou probíhat v sídle Nadace OKD od 7. 12. 2017 do 12. 1. 2018 vždy po předchozí telefonické domluvě. V těchto dnech mohou žadatelé konzultovat své projektové záměry a případné nejasnosti osobně s administrátorkami programu.

„Program Pro region je svým zaměřením velice obsáhlý, ale snaží se podporovat především aktivity v oblastech nejvíce zasažených těžebním průmyslem. Cílem podpory zůstávají projekty, které jsou zaměřeny na kulturu, společenský život, integraci sociálně nebo zdravotně znevýhodněných osob. V letošním roce čekáme příliv nových projektů a těšíme se na neotřelé a zajímavé projekty. Během tohoto roku jsme měli pár zajímavých konzultací ohledně nových nápadů a jsme si jistí, že nás čeká další zajímavý rok,“ uvedla Karolína Preisingerová, ředitelka Nadace OKD.

Finanční podpora programu Pro region se vztahuje pouze na podporované oblasti v regionu.
O grant mohou tedy žádat organizace, které projekt realizují na území těchto obcí a měst: Dětmarovice, Doubrava, Frýdek-Místek, Havířov, Horní Suchá, Karviná, Orlová, Paskov, Staříč, Stonava a nově Sviadnov a Žabeň.

Více informací naleznete na webových stránkách Nadace OKD v záložce Granty.

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012