Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Vyhlašujeme třetí kolo Srdcovky

Vyhlašujeme třetí kolo Srdcovky

4.12.2013

U příležitosti svátku patronky horníků svaté Barbory vyhlašujeme třetí kolo grantového programu Srdcovka. Je určen zaměstnancům těžební společnosti OKD a dalších dárcovských firem nadace, kteří dělají něco prospěšného pro své okolí.

Na své projekty mohou srdcaři získat až 30 000 Kč. Žádost a celkový průběh podpory jsou oproti „velkým“ grantům značně zjednodušeny a zájemcům jsou také k dispozici konzultace s patronkou programu. Žádosti o Srdcovku se podávají prostřednictvím organizace, v níž srdcaři působí a kde budou svůj záměr realizovat. Formulář žádosti a další informace jsou ke stažení na webových stránkách www.nadaceokd.cz/srdcovka.

Grantový program získal svůj název podle tradičního hornického názvu pro součástku závěsu těžní klece a stal se synonymem pro dobré lidi, kteří ve volném čase pomáhají druhým. Bez nároku na honorář, prostě od srdce.

Patronka programu:

Veronika Kusá

email: kusa@nadaceokd.cz

mobil: 725 133 515

pevná linka: 596 262 118

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012