Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Sweetsen Fest 2017 je tady

Sweetsen Fest 2017 je tady

19.6.2017

Máme tady opět po roce jeden z největších multižánrových festivalů v ČR. Koná se ve Frýdku-Místku a ke všemu je vstup na něj zcela zdarma.

Festival, který začíná už tuto středu, má ale jednu velikou zvláštnost. Tou je jeho myšlenka, kterou nese již dlouhých 14 let. Jedná se totiž o velikou benefiční akci. Každý den máte tedy možnost dát v rámci dobrovolného vstupného libovolnou částku na jednu ze tří charitativních neziskových organizací, které zde pořádají veřejnou sbírku. Konkrétně se jedná o tyto organizace v tyto dny:

ADRA - veřejná sbírka probíhá ve středu 21. 6. a čtvrtek 22.6.

Charita Frýdek-Místek - veřejná sbírka probíhá v pátek 23. 6.

Podané ruce - veřejná sbírka probíhá v sobotu 24.6.

Přehlídku, na které se tradičně představují pouze umělci s vazbou na město Frýdek-Místek, letos zahájí ve středu 21. června výjimečný koncert. Okolí řeky a přilehlé Smetanovy sady ožijí aktivitami pro všechny věkové kategorie. Vrcholem pak bude odpolední a večerní program na obří scéně přímo na řece Ostravici, který odstartuje unikátní program. Poprvé v historii akce vystoupí místní umělci spolu s řadou velkých hostů. Diváci však z břehů i řeky samotné uvidí tyto hosty ve zcela nové roli, jako doprovod místních hvězd a jejich repertoáru.

Celý festivalový program naleznete zde

Více informací zde

Moc se na celý festival těšíme a určitě přidáme pár fotek, tak sledujte nadále Instagram a Facebook Nadace OKD.

 

 

 

 

Soubory

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012