Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

SRDCOVKA je opět tady...

SRDCOVKA je opět tady...

4.12.2016

Nadace OKD, jako každý rok u příležitosti oslav patronky havířů svaté Barbory, vyhlašuje minigrant Srdcovka 2017, určený zaměstnancům OKD a.s., OKD HBZS a.s. a Green Gas DPB a.s.

Srdcovka patří mezi oblíbené grantové programy Nadace OKD. Ročně je z tohoto minigrantu podpořeno okolo 70 organizací částkou od 5 000 do 30 000 Kč.

„Srdcařů máme stále spoustu. Zaměstnanci OKD, OKD HBZS a Green Gas, kteří se ve svém volném čase věnují nejrůznějším prospěšným činnostem je pořád dostatek. Jsou to lidé se srdcem na správném místě a my jsme rádi, že nám zachovávají svou přízeň a objevují se i noví žadatelé, kteří chtějí pomoci právě té své organizaci. Tyto ženy a muži působí ve spolcích, které se věnují dětem, seniorům, postiženým lidem, ochraně zvířat a přírody, jsou členy dobrovolných hasičských sborů a jiných volnočasových a sportovních klubů,“ uvedla ředitelka Nadace OKD Karolína Preisingerová.

Podávat žádosti mohou Srdcaři od 4. 12. 2016 do 9. 1. 2017. Veškeré informace o programu Srdcovka a formulář žádosti naleznete zde.

V rámci srdcovky jsou připraveny i konzultační dny s administrátorkou programu, které budou probíhat  do 4. 1. 2017. V těchto dnech si mohou žadatelé domluvit schůzku v sídle Nadace OKD a probrat s pracovnicí všechny potřebné náležitosti a formality žádosti o minigrant.

Srdcař může být kdokoliv, kdo se aktivně zapojuje do chodu neziskové organizace a zároveň je zaměstnancem OKD, OKD HBZS nebo Green Gas DPB. Letos si srdcaři v rámci srdcovky zajeli na několik pobytů, vybavili klubovny, nakoupili nové pomůcky, dresy, či stroje pro trénování mládeže, dětských oddílů a podobně.

 

Vice informací naleznete zde.

 

Tým Nadace OKD

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012