Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Pohádkové Nadační městečko 2019

Pohádkové Nadační městečko 2019

8.8.2019

V sobotu 14. 9. 2019 od 14:00 hodin park Boženy Němcové v Karviné opět ožije. V rámci Hornických slavností 2019 pro vás opět postavíme Nadační městečko, nebude to ale ledajaké městečko, bude totiž pohádkové. Společně s námi jej zajistí neziskové organizace z našeho regionu.

V rámci městečka se opět představí mnoho zajímavých spolků, neziskovek a lidí, kteří v nich pracují. Jako každý rok si pro vás tito lidé připravili mnoho zábavy a soutěžních úkolů, aby vám ukázali, co všechno se za jejich prací skrývá. V Nadačním městečku nesmí chybět ani tradiční soutěžní cesta, na které po splnění všech soutěžních úkolů čeká na děti krásná odměna.

Stejně jako loni budou mít rodiče i děti možnost si sednout a odpočinout si u dobrého jídla a pití ve stánku s občerstvením, které bude zajišťovat Iniciativa Dokořán. 

Pro děti máme letos připraveno mnoho krásných a hodnotných cen, dále jsme si pro ně připravili kreativní dílničku s výrobnou slizu a placek, malování na obličej, fotokoutek, skákací hrad a bodyzorbing, který si mohou vyzkoušet i dospělí.

Veškeré informace a novinky o nadačním městečku naleznete na facebooku nadace.

Moc se na vás těšíme a věříme, že se s vámi všemi sejdeme v sobotu odpoledne v našem neziskovém POHÁDKOVÉM NADAČNÍM MĚSTEČKU, kam si přijdete s dětmi zasoutěžit a užít si spoustu legrace. Máte se určitě na co těšit.

Tým Nadace OKD

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012