Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Nadační městečko 2018

Nadační městečko 2018

10.7.2018

V sobotu 1. 9. 2018 ve 14:00 hodin park Boženy Němcové v Karviné opět ožije hudbou a zábavou pro každého. V rámci Hornických slavností 2018 pro vás opět postavíme Nadační městečko, které společně s námi zajišťují neziskové organizace z našeho regionu.

V rámci městečka se opět představí mnoho zajímavých spolků, neziskovek a lidí, kteří v nich pracují. Jako každý rok si pro vás tito lidé připravili mnoho zábavy a soutěžních úkolů, aby vám ukázali, co všechno se za jejich prací skrývá. V Nadačním městečku nesmí chybět ani tradiční soutěžní cesta, na které po splnění všech soutěžních úkolů čeká na děti krásná odměna.

Součástí nadačního městečka bude i doprovodný program, který pro vás připravujeme. Stejně jako loni budou mít rodiče i děti možnost si sednout a odpočinout si u dobrého jídla nebo pití ve stánku s občerstvením, které bude zajišťovat nezisková organizace. 

Pro děti máme letos připraveno mnoho krásných a hodnotných cen, dále jsme si pro ně připravili nafukovací balónky, obří puzzle a mnoho dalšího. 

Veškeré informace a novinky o nadačním městečku naleznete na facebooku nadace.

Moc se na vás těšíme a věříme, že se s vámi všemi sejdeme v sobotu odpoledne v našem neziskovém Nadačním městečku, kam si přijdete s dětmi zasoutěžit a užít si spoustu legrace.

Tým Nadace OKD  

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012