Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Na co se můžete těšit v nejbližších dnech

Na co se můžete těšit v nejbližších dnech

15.5.2019

Nadace OKD podpořila spoustu zajímavých projektů a my vám nabízíme možnost se jich zúčastnit. Máte se opravdu na co těšit!

Spolek Benjamín Orlová vás zve 18. - 19. května na Dny pro rodinu v areálu Evangelického kostela v Orlové 1. Můžete se těšit na semináře na dané téma, workshopy pro rodiče a děti i doprovodné zábavné aktivity. Cílem projektu je uspořádání happeningových akcí k podpoře rodiny.

Klub Survival Kungf-Fu Karviná, v čele s Jaroslavem Szwedou, vás zvou na Dragon CUP 2019 na Zimní stadion Stars v Karviné. Těšit se můžete na ozbrojené složky, které vám předvedou bojová umění, sebeobranu, střelecké atrakce a mnoho dalšího.

2. června vás srdečně zve Statutární město Karviná, spolu s Iniciativou Dokořán, Centrem pro rodinu Sluníčko a Juventusem na Den pro celou rodinu v pirátském stylu. Těšit se můžete na bohatý hudební program, soutěže, kreativní dílny a mnoho dalšího. Náš tým Nadace OKD bude u toho!

Pozvánky na akce ZDE

 

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012