Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Léto s Family for kids

Léto s Family for kids

29.8.2022

Family for kids sami sebe definují jako rodinný tým, ten je složený z rodičů a jejich dětí. Hlavním cílem tohoto spolku je podpora volnočasového vyžití rodin s dětmi prostřednictvím různých veřejných akcí a aktivit.

V letošním roce byl spolek podpořen v programu Pro region hned dvakrát. Prvním projektem chtěl spolek vypomoci s dovybavením klubovny, které je zázemím pro rodiny s dětmi a probíhají zde aktivity pro batolata až po děti školního věku. Druhý projekt je pak zaměřen na aktivity pro širokou veřejnost, jako jsou atletické závody, bojovky v lese, vánoční koncert nebo letní tábor.

Family for kids v letošním roce pořádal jeden pobytový tábor v Dolní Lomné a dva příměstské tábory ve své klubovně v Karviné. Pobytový tábor se nesl v tradičním duchu, nechybělo spaní ve stanu s podsadou, polní kuchyně, noční hlídky a spoustu táborových her. V průběhu dvou turnusů příměstských táborů trávily děti čas za špatného počasí v klubovně, ale sotva vykouklo sluníčko, trávily veškerý čas venku a na výletech. Podívali se na bazén, do Hobby parku v Bohumíně, na výstavu stavebnic, v lese pak zažili bojovku a spoustu naučných, sportovních a kreativních her. Některým dětem se na prvním táboře tak líbilo, že se přihlásili i na druhý. Všichni zažili krásná dobrodružství a získali spoustu nových kamarádů.

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012