Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Hry s babičkou a dědečkem

Hry s babičkou a dědečkem

23.6.2021

Udržovat tradici společných setkání a zapojit všechny věkové skupiny do spolupráce, o to se snaží v rámci projektu Pro region "Hry s babičkou a dědečkem," Mateřská škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace.

"I přesto, že nám do projektového období zasáhla epidemie COVID a s ní přísná hygienická opatření, jsme nastavili aktivity tak, abychom naplnili jednotlivé činnosti projektu," objasňuje situaci Radomíra Jasenková, ředitelka mateřské školy. Setkávání probíhala prostřednictvím společného vánočního tvoření rodičů a dětí. S velikou radostí také docházeli senioři předčítat dětem pohádky před spaním. S babičkami uspořádali rovněž společný výlet na Bílou do Beskyd a velkou výzvou bylo natáčení "Pohádky O Kůzlátkách."

Tento počin navazuje na nespočet projektů v předchozích letech, mateřská škola tímto vytváří prostor ke spolupráci dětí, pedagogů, seniorů, rodičů dětí, žáků ZŠ Doubrava a občanů. Zapojením těchto věkových skupin do společných mezigeneračních, volnočasových a zájmových aktivit dochází k vzájemné spolupráci.

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012