Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Hoď, běž a odpal!

Hoď, běž a odpal!

30.7.2020

MSK Orlová oddíl Baseballu, který jsme podpořili v programu Srdcovka ve spolupráci s Městem Orlová, uspořádal ve čtvrtek 23. července sportovně zábavnou akci určenou pro všechny děti „Dopoledne s Baseballem“.

Děti, které přišly se svými rodiči či prarodiči si mohly vyzkoušet základní baseballové dovednosti formou soutěže v tzv. MASTER disciplínách (hoď, běž a odpal). Pro starší děti byl připraven také nadhazovací stroj, který byl pořízen právě z našeho grantu Srdcovka. Na ploše umělé trávy sportovního areálu Orlová, kde se celá akce konala, byl také připraven skákací hrad, kde se děti mohly vyřádit, nechybělo také baseballové RoadShow s pálkařským stativem. Na závěr byli oceněni tři nejlepší účastníci z každé věkové kategorie skupiny a všichni si odnesli baseballovou placku na památku.
Baseball stále nabírá nové dětské členy ve věku 5 až 12 let. V příštím roce má oddíl v plánu otevřít již 5 hráčských kategorií, jelikož jejich členská základna stále stoupá.

Americký sport č. 1 konečně po mnohaletém útlumu se pomalu dere opět na své výsluní v Orlové. Tréninky probíhají 2x až 4x týdně podle věku a náročnosti soutěže. Baseballovi nadšenci se vždy pravidelně schází v úterý a čtvrtek od 16:30 na umělé trávě v Orlové.

Přijďte si vyzkoušet baseball se svými ratolestmi, nebudete zklamáni.

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012