Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Hlas pro projekt 2019 zná své vítěze

Hlas pro projekt 2019 zná své vítěze

27.3.2019

Vítězkami nadační soutěže „Hlas pro projekt“ jsou mažoretky a tanečnice.

V uplynulém týdnu jste mohli hlasovat v dotazníku a vybrat projekt, který bude podpořen a získá tak druhou šanci k realizaci svého projektu.

V kategorii Srdcovka zvítězil s neuvěřitelnými 2929 hlasy Městský dům kultury Karviná a projekt s názvem "Taneční kostýmy pro TK Arabesque." Gratulujeme!

Kategorii Pro region, po velice vyrovnaném souboji, nakonec pokořily mažoretky z MICHELLE Karviná, z.s. a projekt s názvem "Pohyb je náš život," které nasbíraly celkem 2476 hlasů. Gratulujeme!

Soutěže se zúčastnilo dalších 5 soutěžících, kterými byli:

Srdcovka

  • SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Orlová – Poruba a projekt „Univerzální páčidlo Hooligan Highway pro Hasiče“ (1074 hlasů)

Pro region

  • Město Orlová a projekt „Pohádkové Vánoce“ (249 hlasů)
  • Spolek H10 a projekt „Epic3Challenge 2019“ (1203 hlasů)
  • Junák - český skaut, středisko P. Bezruče Frýdek-Místek, z. s. a projekt "Střecha nad hlavou pro skautský tábor“ (857)
  • ASTERIX - středisko volného času Havířov, příspěvková organizace a projekt "Materiálové vybavení herny volnočasových aktivit pro děti a mládež ve středisku M. Kudeříkové“ (133 hlasů)

Chtěli bychom jim velice poděkovat za účast a především bychom chtěli zdůraznit, že tento ročník byl skutečně hodně vyrovnaný až do posledních sekund.

Dále bychom chtěli poděkovat všem, kteří hlasovali. Byli jste všichni skvělí a o první místa jste skutečně zabojovali. Vaše projekty mají smysl a i díky „Hlas pro projekt“ se ukázalo, jak moc máte příznivců a to nejen ve svých řadách.

Tým Nadace OKD

 

GRAF S VÝSLEDKY PRO SRDCOVKU NAJDETE ZDE

GRAF S VÝSLEDKY PRO REGION NAJDETE ZDE

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012