Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Doubrava sportuje v každém věku i počasí

Doubrava sportuje v každém věku i počasí

31.1.2017

Obec Doubrava loni započala projekt s názvem „Sportujeme v každém věku“. Hlavní program tohoto projektu však poběží až v letošním roce a začíná velmi úspěšnými výjezdy na veřejné bruslení do nedaleké Karviné. První bruslení pro tři generace proběhlo v sobotu 21 ledna a další na občany čeká 18 února. Tato akce je zcela zdarma a účastnici prvního výjezdu byli nadšení.

V rámci projektu však na doubravské čekají další zajímavé akce jako je například cyklovýlet (duben 2017) doubravskou stezkou. Zahrnovat by měl i další tři atletické disciplíny pro zpestření programu.

Další velkou akcí bude určitě i „Zábavná olympiáda“(květen 2017), ve které se můžete těšit na netypické sportovní disciplíny pro tři generace jako například: slalom mezi stromy nebo hod do dálky ponožkovým míčkem a jiné.

A jako třešničku na dortu přidá Doubrava novou tradici „Atletickou olympiádu“. Tato akce bude první na nově vybudované běžecké dráze a doskočišti. A my jsme hrdí na to, že můžeme pomoci tímto způsobem rozvíjet společné aktivity právě v Doubravě.

Více na http://www.doubrava.cz/clanek/kulturni-akce-2017/834

Tým Nadace OKD

Dárci

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012