Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Do parku na pohádku a koncert

Do parku na pohádku a koncert

27.6.2018

Za kulturním domem Radost v Havířově se každou prázdninovou neděli můžete těšit na pohádková představení a promenádní koncerty. Stejně jako v předchozích letech jsme podpořili tento skvělý projekt, který dává organizátorům možnost spojit kvalitní kulturní vyžití s utužením mezigeneračních občanských i rodinných vztahů.

Letní kulturní akce na veřejném prostranství města se řadí k tradicím Havířova už mnoho let. A cílem těchto nedělí je mimo jiné i podtržení důležitosti svátečních volných dnů a společně stráveného času. Dalším plusovým bodem je, že akce jsou zdarma veřejně přístupné pro všechny věkové skupiny.
Celá akce se koná pod záštitou Městského kulturního střediska Havířov. „Pokračování této zavedené kulturní zvyklosti vede k udržení a rozvoji občanských kontaktů a posílení úrovně občanského života v našem městě. Realizace tohoto projektu bude tedy utvrzením, že chceme podporovat společně trávený volný čas občanů Havířova!“ říkají zástupci MKS Havířov.

My se na pohádky i koncerty moc těšíme a doufáme, že účast bude minimálně tak velká jak v loňském roce.

Tým Nadace OKD

Soubory

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012