Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Divadlo a koncerty v Karviné pro všechny

Divadlo a koncerty v Karviné pro všechny

31.7.2018

Karviná v létě žije kulturou. Každou prázdninovou neděli si na náměstí T. G. Masaryka v Karviné-Fryštátě můžete poslechnout množství pohodové hudby. Mimo koncerty jsou pro malé a velké diváky nachystány i divadelní představení.

Cílem tohoto projektu je, aby se na kulturních akcích setkávali lidé různých věkových generací, rozvíjelo se tak jejich kulturní povědomí a aby se s kulturou setkávaly děti již od útlého věku. Program je přizpůsoben tak, aby vyhovoval všem věkovým kategoriím, ale zejména mladým rodinám s dětmi a seniorům. Akce realizované v rámci projektu mají za cíl především spojit všechny věkové kategorie a umožnit jim společně strávit volný čas.

V rámci programu se mohou děti těšit na pohádku o princi Bajajovi a dospělí si přijdou na své při poslechu klasické dechové hudbu, řeckého folku z Brna a další skvělé hudby.

Nemusíte mít strach, že o program přijdete díky rozmarnému počasí, jelikož pro případy deštivého odpoledne se vše odehrává v nedalekém domě kultury.

Celý projekt s názvem kulturní léto pečlivě sledujeme a musíme říct, že v letošním roce se program opravdu vydařil.

Více informací a rozpisy koncertů naleznete zde a nebo také na facebooku

Tým Nadace OKD

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012