Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Den s Nadací OKD

Den s Nadací OKD

28.5.2019

Nadace není jen o výzvách a administraci, ale i o osobním setkání s lidmi z neziskových organizací. Jde nám především o přímý kontakt a budování přátelských vztahů. Projekty se snažíme nejen podporovat, ale i navštěvovat. Organizace, které nám pomáhají při budování Nadačního městečka, jsme proto pozvali na přátelské posezení. Chceme, aby věděli, že jsme tady pro ně, že si jejich práce moc vážíme a za to jim děkujeme. 

Stejně jako v předešlých letech jsme uspořádali soutěž o nejlepší recept. Letos jsme jako soutěžní jídlo zvolili roládu. Zástupci organizací upekli 17 skvělých pokrmů a jsme moc rádi, že díky tomu můžeme opět vytvořit další díl úspěšné nadační kuchařky.

Jako zábavu jsme si pro naše hosty připravili soutěže v golfu a to v patování, nejpřesnější ráně a nejdelším odpalu a to i přesto, že nám počasí nepřálo. Králem střelců se staly paní Lucie Horňáčková a Andrea Mončková ze spolku Podané ruce - osobní asistence. Nejpřesnější ránu měly paní Alena Vaško ze spolku Naše Montessa, z.s. a paní Martina Hanáková ze spolku MICHELLE Karviná, z.s. Nejdelší odpal pak měli opět paní Alena Vaško a jediný mužský zástupce ze spolku Heřmánek, z.s. pan Pavel Sporysh.

Den jsme završili vyhlášením nejlepší rolády. Jelikož se nám sešlo hodně sladkých i slaných rolád, vyhlásili jsme dvě kategorie. Ve sladké kategorii zvítězila paní Bayerová za její Bezlepkový šlehačkový řez. Nejlepší slaná roláda byla pak od paní Urbaňské ze spolku Adra, která připravila Sýrovou roládu s medvědím česnekem.

Ještě jednou moc děkujeme za příjemné odpoledne všem, kteří se zúčastnili.

Krásný den přeje tým Nadace OKD

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012