Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Červen nabitý akcemi

Červen nabitý akcemi

30.5.2022

V červnu nebude o kulturní zážitky nouze. Představujeme vám přehled kulturních a sportovních akcí, na kterých nemůžete chybět, vybere si opravdu každý.

Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace odstartuje měsíc červen akcí Cirkulum na cestách konané 3.6. od 15 do 20 hodin na Mysarykově náměstí v Karviné.

10.-12.6. pořádá Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace Dny Karviné. Akce bude probíhat na Masarykově náměstí, v areálu Letního kina, na Loděnici a také na alternativní scéně v Oáze. Těšit se můžete třeba na kapely Slza, Argema, Olympic a na zpěváky Xindl X, Mikolase Josefa nebo Petra Kotvalda.

V areálu Letního kina se 11.6. od 13 hodin představí s The best of Hollywood Symfonický dechový orchestr Májovák Karviná, z. s. 

V sobotu 11.6. pořádá Vodní záchranná služba ČČK Ostrava, pobočný spolek již 19. ročník X-RUNTO TRIATHLON BRUŠPERK. Závodníci musí uplavat 0,8km, překonat 28km na kole a uběhnout 4km dlouho trasu.

Pro zkušené věkem připravil, v rámci Dnů Karviné, Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace akci s názvem Město plné šlágrů, které se uskuteční v neděli 12.6. od 15 hodin v areálu Letního kina.

Místní skupina Polského kulturně-osvětového svazu Karviná - Fryštát, pobočný spolek pořádá tradiční festival Dolański Gróm. V sobotu 18.6. od 16 hodin si v areálu Loděnice nemůžete nechat ujít hlavní vystupující hvězdu Pala Haberu s kapelou Team.

V pátek 24.6. se uskuteční 34. ročník Besdkydského turné 4 můstků žáků ve skoku na lyžích pořádaný Ski klubem Kozlovice, z.s. Zde se představí závodníci z ČR, Polska a také ze Slovenska. Turné se koná, kromě již zmiňovaných Kozlovic, také v Nýdku, Frenštátě p.R., a Rožnově p.R.

Den pro děti, historie, barev pro všechny, které pořádá Městské kulturní středisko Havířov se uskuteční 25.-26.6. na náměstí Republiky. 

Přejeme příjemnou zábavu!

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012