Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Ceny Nadace OKD

Ceny Nadace OKD

6.5.2021

Každý rok se díváme, jak lidi z neziskových organizací tvrdě pracují na svých projektech. Za svou aktivitu nečekají potlesk ani slávu, ale my víme, že nic nepotěší více, než když si někdo všimne toho, co děláte a jak dobře to děláte. Akce, která má pro nadaci hluboký význam a je velmi důležitá, se bohužel v loňském roce nemohla uskutečnit. Proto jsme se rozhodli předat ceny zástupcům organizací jednotlivě.

Stejně jako v předchozích letech jsme i v roce 2020 ocenili nejlepší projekty, realizované právě díky podpoře Nadace OKD. Vítězové nezískají pouze ocenění, ale i finanční dar, který využijí ve prospěch své organizace a budou tak dál šířit radost. Novinkou je ocenění třech nejlepších projektů v každé z kategorií. Mezi oceněnými byli tři Srdcaři, tři nejlepší Projekty roku a čtyři Inovativní projekty.

Projekt roku

  • 1. místo a finanční příspěvek v hodnotě 10.000Kč získalo Sdružení Permoník za projekt s názvem "Příprava a realizace výchovných koncertů pro žáky ZŠ okresu Karviná"
  • 2. místo a finanční příspěvek v hodnotě 5.000Kč získala organizace ADAM - autistické děti a MY, z.s. s projektem "8. ročník ADAMova tábora pro děti s autismem"
  • 3. místo a finanční příspěvek v hodnostě 3.000Kč získala Obec Horní Suchá za projekt s názvem "Fedrování s folklorem 2019"

Inovativní projekt

  • 1. místo a finanční příspěvek v hodnotě 10.000Kč pro svou organizaci získalo Sdružení Pěstounů ELIA, z.s. za projekt "Terapeutický pobyt pro děti z pěstounských rodin"
  • 2. místo a finanční příspěvek v hodnotě 5.000Kč získala Mateřská škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace s projektem "Hry s babičkou a dědečkem"
  • 3. místo a finanční příspěvek v hodnotě 3.000Kč získal Baník OKD Doubrava s projektem "Zavlažování hřiště dešťovou vodou"
  • 3. místo a finanční příspěvek v hodnotě 3.000Kč získal 1. SFK Havířov, z.s. s projektem "Florbal na sídlišti mezi domy"

Srdcař roku

  • 1. místo pan Milan Žabčík získal pro svou organizaci SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Frýdek příspěvek v hodnotě 10.000Kč
  • 2. místo pan Roman Raš, získal pro svou organizaci  SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů  Horní Suchá příspěvek v hodnotě 5.000Kč
  • 3. místo paní Marie Moravcová, získala pro svou organizaci PASKOV SAURIANS, z.s. příspěvek v hodnotě 3.000Kč

Všem výhercům z celého srdce gratulujeme a těšíme se na další krásné projekty, které jsou prospěšné a dělají druhým radost.

Veškeré bližší informace o vítězných projektech a Srdcařích si můžete přečíst na našem facebooku.

Foto: Sdružení Permoník 

 

 

 

 

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012