Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

Během ke zdraví, ale také pomoc potřebným

Během ke zdraví, ale také pomoc potřebným

25.3.2021

"I když prší, i když sněží, atlet na stadion běží!" Takto zní motto Atletického oddílu TJ JÄKL Karviná, z.s, který je tradičním žadatelem v programu Pro region. Podpora směřovala na činnost oddílu, zejména však do oblasti běhání pro veřejnost. 

Závody pořádané atletickým oddílem mají dlouholetou tradici a mimo svou činnost ve výkonostní atletice se oddíl zaměřuje také na rekreační běžce, na podporu zdravého životního stylu obyvatel a jejich aktivní přístup k životu od těch nejmenších až po seniory. Projekt s názvem "S atletikou pro zdraví" dlouhodobě zpestřuje a rozšiřuje nabídku svých závodů pro co nejširší spektrum lidí. V letošním roce se obyvatelé Karviné a okolí mohou těšit hned na 8 Běhů pro zdraví. Trasa vede tradičně parkem Boženy Němcové a je dlouhá 3 km. Běháním nejen, že zlepšíte svou kondici, ale také uděláte dobrý skutek, veškerý výtěžek ze startovného totiž putuje potřebným. Rozpis jednotlivých běhů.

Na 1. Běh pro zdraví letošního roku se můžete těšit již od 4. do 10. dubna 2021. Tento běh bude virtuální, každý sám sobě bude rozhodčím. Sami si stopujete vzdálenost i čas. Výtěžek ze startovného bude věnován statečnému Páťovi, který se narodil se vzácným Costello syndromem, více se dovíte zde.

Zda se tento běh bude konat i v klasické formě bude záležet na aktuální epidemiologické situaci. Bližší informace naleznete na stránkách TJ JÄKL Karviná.

Registrace proběhne na příslušných stránkách.

 

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012