Život má mít hloubku…

Nadace OKD podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit i životního prostředí.

více »  |  fotogalerie »

Novinky

1. Sokolská olympiáda

1. Sokolská olympiáda

6.5.2019

TJ Sokol Karviná + Dětský Domov Srdce + Srdcovka = Spojení ♥

3.5.2019 pořádala Tělocvičná Jednota Sokol Karviná "Sokolskou olympiádu" pro děti z DD Srdce ve věku od 6 do 15 let. Děti byly rozděleny na družstva, která si vymyslela název s pokřikem a pak se již mohlo soutěžit. Pro soutěžící bylo připraveno několik stanovišť např: probíhání pod lanem, skákání přes překážky, házení obručí na kužely, shazování kuželů balónem a asi nejzajímavější, co si mohly děti vyzkoušet, byl fotbal v zorbingových koulích. Děti jsou pak odměněni medailemi, drobnými dárky a upomínkovými předměty v podobě perníkového srdce.

Tato akce navázala na loňský projekt "Děti sobě." Projekt to byl úspěšný, měl kladný ohlas jak u dětí, tak u zaměstnanců z DD Srdce, proto se TJ Sokol rozhodla uspořádat akci v podobném duchu.

Patronem akce za Srdcaře je Radim Přikryl z OKD, který působí na Dole ČSM, zároveň je vedoucím družstva starších žaček a v oddíle působí již 9 let.

Na více fotografií z akce se můžete podívat ZDE

Dárci

Partneři

Nadace OKD, se sídlem Karviná, Karola Śliwky 149/17, PSČ 733 01
(1.patro)

© Nadace OKD 2012